Job details

INACTIVE AD: The employer is not currently actively recruiting for this position, but you can apply for the ad.

Tehnician service

Responsive Employer
Career level
Entry (0-2 years), Middle (2-5 years)
Employment type
Full time
Address
Number of vacancies
1

Verde Motors SRL centru Volvo Penta AB angajeaza tehnician service. Suntem o companie tanara, cu un colectiv linistit, unit si cu dorinta de dezvoltare . Ne bazam pe implicare, respect , seriozitate si corectitudine. Daca si tu crezi in aceste lucruri trimite CV-ul tau .

Candidatul ideal:

Studii tehnice in domeniu;

Experienta de minim 3 ani (pe un post similar poate fi un avantaj)

Disponibil pentru deplasare in teritoriu;

Capacitatea de a lucra cu atentie si in siguranta;

Cunostinte tehnice mecanica, electrica;

Diagnoza computerizata

Abilitate de comunicare, colaborare si amabilitate;

Cunostinte limba engleza tehnica

Permis categoria B;

Cunostinte operare PC;

Responsabilitati:

Inspectie, reparare si intretinere / mentenanta;
Diagnosticarea problemelor, colaborarea cu departamentul tehnic si piese shimb in vederea ofertarii reperelor necesare rezolvarii cazurilor;
Efectuarea lucrarilor sa se desfasoare in conditii de calitate si cu respectarea documentatiei tehnice;
Completarea rapoartelor de lucru;

Autoperfectionare;
Responsabilitatea fata de auto si a sdv-urilor din dotare.