Job details

Tehnician masini - Timisoara

Looking for Premium Talent
This job is no longer active, check out similar jobs.
Career level
Entry (0-2 years), Middle (2-5 years)
Employment type
Full time
Spoken languages
English - Medium
* all languages are compulsory
Address
Monthly net salary
750 - 850 €
Number of vacancies
1

HPA recrutează operator/tehnician mașini pentru clientul său, companie de pe Calea Lugojului.

Program de lucru: 3 schimburi

Responsabilități:

  • Setează și rulează echipamentul la implementarea mașinilor noi
  • Efectuează întreținerea periodică a echipamentului
  • Efectuează sarcinile în mod sigur și în conformitate cu toate cerințele de siguranță

Cerințe:

  • Experiență în fabrică de producție
  • Cunoașterea metodelor și tehnicilor de întreținere preventivă pentru întreținerea echipamentelor.
  • Cunoștințe de bază ale sistemelor mecanice și electrice
  • Înțelegerea sistemelor logice de control

Pachet salarial și beneficii:

  • Salariu atractiv
  • Tichete de masa în valoare de 20 de lei
  • Al 13-lea salariu
  • Vouchere de Crăciun
  • Vouchere de Paște
  • Transport asigurat
  • Bonus de transport de 140 lei brut
  • Asigurare de sănătate, inclusiv dentară
  • Ore suplimentare plătite 250%
  • Tichete de vacanță.