Job details

INACTIVE AD: The employer is not currently actively recruiting for this position, but you can apply for the ad.

Tehnician Frigotehnist

Career level
Entry (0-2 years), Middle (2-5 years), Senior (5-10 years), No experience
Employment type
Full time
Address
Hiring candidates willing to relocate
Yes
Monthly net salary
800 - 1200 €
Number of vacancies
2

Suntem în căutare de un nou coleg pentru sediul din București.

Candidatul ideal:- Are experiența în montarea și mentenenta sistemelor de ventilație, climatizare, și de aer condiționat;- Este apt pentru lucru la înălțime;- Deține permis de conducere - categoria B;- Este disponibil pentru deplasări și, dacă este nevoie, ore suplimentare- Are spirit de echipa.

Responsabilitati:- Participarea și efectuarea lucrărilor specifice de montaj sau mentenanță ale echipamentelor mai sus menționate;- Analizează și alege cele mai potrivite soluții tehnice;- Stabilește sau aproba necesarul de materiale și/sau piese de schimb;- Întocmește și verifica documentele specifice activitatilor de service.

Beneficii:- Salariu atractiv, în funcție de experiență;- Mașină de serviciu în cazul în care ești posesor de permis auto;- Ore suplimentare plătite extra;- Bonusuri.

Dacă nu ai experiență, insa dorești sa ni te alături și sa devii un tehnician HVAC, te așteptăm.