Job details

Tehnician-Coordonator

Career level
Middle (2-5 years), Senior (5-10 years), Executive (>10 years)
Employment type
Full time
Number of vacancies
1

Candidatul ideal

- Persoana activa, comunicativa, implicata, organizata, punctuala si dinamica, capabila sa stabileasca prioritati, dornica de dezvoltare profesionala continua, serioasa, cu capacitate de luare a deciziilor;
- Absolvent de studii medii sau superioare, profil tehnic;
- Spirit de echipa, orientat spre rezultate;
- Disponibilitate pentru program prelungit.

Avantaje

- Experienta intr-un post similar sau in departamentul tehnic al unei firme din domeniul electric - automatizari - fotovoltaic

Descrierea jobului:

Electrician/Tehnician -Coordonator ( Sef de Echipa)

-Responsabil de o echipa de 3-4 oameni.

-Gestionarea etapelor de lucru.

-Gasirea solutiilor optime pentru executia lucrarilor.

-Realizarea tablourilor electrice AC/DC

-Realizarea de instalatii fotovoltaice.

-Integrarea sistemelor fotovoltaice pe rulote sau campervan-uri.

Oportunitati

- Contract de munca pe perioada nedeterminata;
- Salarizare motivanta;
- Bonusare financiara trimestriala de performanta;
- Transport gratuit de la domiciliu spre locul de munca sau decontare abonamente;
- Diverse bonificatii, cadouri si evenimente gratuite

Descrierea companiei

In calitate de furnizor de servicii complete, Darcom Energy dezvolta proiecte de energie regenerabila care protejeaza mediul inconjurator si care unesc, in mod eficient, productia de energie cu designul peisagistic ca este vorba de clienti industriali, institutionali sau de parteneriate, Darcom Energy ofera cele mai bune solutii personalizate - dimensionarea si instalarea celor mai viabile sisteme fotovoltaice.

Strategia si obiectivele companiei tin cont de noile tehnologii in domeniu, de echipamente electrice de ultima generatie si de valorificarea surselor regenerabile de energie.

Impreuna punem soarele la treaba!