Job details

INACTIVE AD: The employer is not currently actively recruiting for this position, but you can apply for the ad.

Tehnician case de marcat / Magazioner

Career level
No experience, Entry (0-2 years), Middle (2-5 years)
Employment type
Full time
Spoken languages
Romanian - Beginner
Address
Number of vacancies
1

Descrierea jobului:
Instalarea şi fiscalizarea echipamentelor fiscale cu respectarea legislaţiei în vigoare şi specificaţiile producătorului;
Intocmirea tuturor documentelor impuse de lege şi de procedura de lucru la vanzarea, instalarea şi fiscalizarea echipamentelor de marcat fiscale;
Respectarea specificaţiilor producătorului si procedurilor de lucru in setarea, formatarea si upgrade Firmware.
Receptionarea marfii
Manipulare, introducere la raft, descarcare marfa la raft, pregatirea comenzilor pentru livrare
Verificarea stocurile

Studii medii
Persoana organizata, responsabila, meticuloasa
Rabdare, atentie la detalii
Bune abilitati de comunicare
Eficienta si seriozitate

Beneficii:
Un salariu atractiv corelat cu performanta
Bonusuri in functie de performanta
Colegi tineri, motivati si performanti
Dezvoltarea cunostintelor prin contributia in proiecte complexe