Job details

Team support / Asistent back office

Looking for Premium Talent
Career level
Entry (0-2 years), Middle (2-5 years)
Employment type
Full time
Spoken languages
English - Medium
Address
Number of vacancies
1

Echipa Mach Ftd se mareste!

Daca esti o persoana:

- cu foarte bune abilitati de comunicare;

- receptiva;

- implicata in activitatile zilnice si in finalizarea acestora la timp;

- sociabila;

- cu o atitudine proactiva;

- atenta la detalii;

- cu foarte bune abilitati de organizare proprie si a sarcinilor pe care le gestioneaza;

- cu dorinta de invatare si autoperfectionare;

- cu focus pe obiective si rezultate;

- responsabila, corecta si serioasa;

- multitasking;

- flexibila si deschisa la nou

Te invitam sa ne cunoastem mai bine.

Vei avea urmatoarele sarcini si responsabilitati:

  • sa prezinti si sa promovezi produsele/serviciile prin realizarea de oferte pentru clientii potentiali si cei existenti.
  • te vei  ocupa de prospectarea potentialilor clienti.
  • te vei ocupa de contactarea telefonica a clientilor  in vederea stabilirii intalnirilor.
  • vei transmite ofertele generale si ofertele specifice catre clienti
  • vei inregistra in baza de date ofertele transmise.
  • vei contacta direct clientii si identifica necesitatile specifice pentru aplicatii.
  • vei realiza ofertele tehnice si comerciale.
  • vei intocmi documentele necesare pentru realizarea procesului de vanzare.

Daca ai:

• experienta in vanzari minim 2 ani

• cunostinte superioare (de preferat superioare tehnice)
• cunostinte limba engleza nivel mediu-avansat (scris, vorbit),
• cunostinte solide de operare PC- Word, Excel, Outlook, Access, Internet
• disponibilitatea de a calatori prin tara
• permis de conducere
• cunostinte de lucru cu instrumente de plata bancara

..am fi incantati sa te avem ca si coleg. Noi iti vom oferi:

1. Salariu oferit: fix plus comision in functie de realizari
2. Telefon mobil
3. Masina in interes de serviciu

Plus avantajul de a lucra cu un colectiv tanar, dinamic, intr-un domeniu in care provocarile sunt la ordinea zilei iar realizarile sunt aproape de inovatie!

Te asteptam, indrazneste!