Spoken languages

English

Job Address(es)

This job is no longer active.

SUPERVIZOR VANZARI PRODUSE PANIFICATIE, PATISERIE SI COFETARIE

Descrierea postului:

- Managementul echipei din subordine (obiective de vanzare, rute, targete, bugete, indicatori de performanta);

Supervizarea si coordonarea eficienta a echipei de agenti de vanzari;

- Identificarea de noi clienti si prezentarea ofertelor comerciale;

- Implementarea strategiei de vanzari;

- Monitorizarea pietei si a concurentei;

- Analize de piata, segmentarea pietei  si propuneri de dezvoltare a businessului.

- Raportarea periodica a diverselor situatii cerute de conducere (sedintele de vanzare saptamanale, rapoarte zilnice de activitate)

Cerinte:

- Persoana dinamica, serioasa, perseverenta, cu spirit de initiativa;

- Excelente abilitati de interactionare, comunicare si negociere;
- Gandire strategica, abilitati de analiza  si sinteza;

- Experienta in vanzari;

- Cunostintele privind potentialul economic si agentii economici din zona Galati- Braila reprezinta un avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii):

- Pachet salarial motivant;

- Masina de serviciu, telefon, laptop;

- Colaborare cu o echipa de oameni profesionisti, ambitiosi, orietntati spre performanta;

- Reale oportunitati de avansare.