Job details

Supervizor Agent colectare Zona Timis si Zona Arad

This job is no longer active, check out similar jobs.
Career level
Middle (2-5 years), Senior (5-10 years)
Employment type
Full time
Number of vacancies
2

RETIM ECOLOGIC SERVICE SA, lider in colectarea selectiva a deseurilor angajeaza:

Responsabilitati principale:

  • Participa activ la stabilirea portofoliului de lucru alocat fiecarui agent in parte;
  • Planifica, organizeaza, coordoneaza si monitorizeaza activitatile zilnice ale echipei de colectare debite;
  • Pregateste si monitorizeaza zilnic agentii de teren si stabileste responsabilitatile fiecarui agent;
  • Stabileste planul de actiune pentru fiecare luna, incluzand gasirea celor mai bune solutii privind imbunatatirea eficientei procesului;
  • Consilieaza clientii si ii informeaza despre modalitatile de plata si locatiile unde se poate face plata;
  • Identifica abaterile, propune si implementeaza planuri de remediere.

Cerinte:

  • Studii medii/superioare;
  • Abilităţi de comunicare;
  • Disponibilitate la program prelungit si deplasari;
  • Permis conducere categoria B - obligatoriu;
  • Experienţă în domeniu coordonare - minim 1 an.

* Prin transmiterea cv-ului dvs pentru aceasta pozitie sunteti de acord cu preluarea si prelucrarea informatiilor personale, ce vor fi accesate de persoanele responsabile cu procesul de recrutare in cadrul companiei RETIM ECOLOGIC SERVICE SA