Career level

Entry (0-2 years), Middle (2-5 years), Senior (5-10 years)

Spoken languages

German

Gross salary / month

2560 - 3000 €

Candidatul ideal

- limba germană la nivel mediu de conversație OBLIGATORIU
- experiență în domeniu
- calificare
- mașină proprie constituie AVANTAJ
- disponibilitate imediată de plecare

Descrierea jobului

  • Contract de munca pe termen lung, pe o perioada nedeterminata
  • Cazare gratuita (maxkm de santier), o singura persoana in camera (internet, TV), baia si bucataria comuna
  • Diurna zilnica de la 13€ net pe zi lucratoare (sau de la 42€ net/zi lucratoare - Vollauslöse)
  • Tarif orar de la 16€ brut, conform contractului colectiv de munca cu iGZ
  • Bani de craciun si de concediu: de la 155€ brut x 2 pe an (creste la 210€, respectiv la 330€, in functie de vechime)
  • Bani pt copii pana la 6 ani: 30 € brut pe luna
  • Bani pt transport: 70€ net/deplasare acasa, sau 0,28€/km, un singur drum
  • Posibilitate de a participa la cursuri de perfectionare gratuite la centrul nostru de perfectionare (in timpul cursului sunteti platit la norma intreaga)
  • Concediu intre 24-30 de zile, in functie de vechime
  • Orele suplimentare peste 40 de ore se platesc cu 25%, respectiv peste 48,5 ore cu 50%
  • Imbracaminte de lucru si scule pe gratis

Descrierea companiei

Grupul de firme R+S Group este o firmă cu sediul în orașul Fulda, Germania. Avem peste de angajați în cele 36 de puncte de lucru din Germania, Europa și SUA.
Suntem în căutare de angajați noi, cu experiență și cunoștințe de limbă germana cel puțin la nivel conversațional.
V-am stârnit interesul?
Deveniţi parte a echipei noastre şi aplicaţi online încă de astăzi.
După analizarea candidaturii Dvs. Vă vom contacta.

Ne bucurăm pentru Dvs.!