Job details

Stivuitoristi

Responsive Employer
This job is no longer active, check out similar jobs.
Career level
Entry (0-2 years), Middle (2-5 years)
Employment type
Full time
Number of vacancies
12

Responsabilitati:

  • Desfasoara activitatea de descarcare materii prime, aprovizonare sectii cu materiale
  • Responsabil de efectuarea inventarului pentru o anumita zona din depozit
  • Desfasoara activitatea de incarcare materii prime si produs finit

Cerinte:

  • Bune abilitati de lucru in echipa
  • Disponibilitate de a lucra în schimburi
  • Autorizatie ISCIR pentru manipulare stivuitoare

Oferim

Un loc de muncă stabil și un mediu de lucru unde se pune mare accent pe siguranță, calitate, eficiență și capabilitate.

Colegii din echipa dalli se bucură de un pachet salarial motivant și de beneficii care să le asigure bunăstarea întregii familii precum:

- 13,5 salarii /an

- tichete de masa

- cantina in incinta fabricii

- pachet medical

- prima de Pasti si de Craciun

- plan de activitati sportive

- acces la Biblioteca Bookster