Job details

Stivuitorist

Looking for Premium Talent
This job is no longer active, check out similar jobs.
Career level
Middle (2-5 years), Senior (5-10 years)
Employment type
Full time
Address
Number of vacancies
1

Adecco Resurse Umane, recruteaza pentru clientul sau, o companie producatoare de articole filetate, suruburi si repere pentru pompele de injectie, Stivuitorist.
Candidatul ideal:

  • Autorizatie de stivuitorist valabila;

  • Cunostinte de gestiune;

  • Spirit de echipa;

  • Amabilitate,seriozitate si responsabilitate;

  • Abilitati de comunicare si organizare;

  • Experienta pe un post similar de 3,4 ani.

Responsabilitati:

  • Efectueaza receptia materiei prime la intrarea in magazia firmei;

  • Transportul marfii in interiorul depozitului, cu ajutorul stivuitorului

  • Participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la/din magazia firmei;

  • Ambaleaza si securizeaza marfa in vederea livrarii;

  • Manipuleaza stivuitorul, in vederea incarcarii si a descarcarii camioanelor

Beneficii:

  • bonuri de masa in valoare de 18 lei;

  • transport asigurat din Brasov, Lunca Calnicului, Prejmer;

  • abonament medical privat;

  • prime de Paste si Craciun;

  • zile suplimentare de concediu in functie de diferite criterii;

  • plata dubla a orelor suplimentare;

  • program de lucru in doua schimburi (07:00-15:00, 15:00-23:00).