Job details

Specialist Resurse Umane

This job is no longer active, check out similar jobs.
Career level
No experience, Entry (0-2 years), Middle (2-5 years)
Employment type
Full time
Monthly net salary
400 - 800 €
Number of vacancies
1

Profilul candidatului ideal

Persoană deschisă, pozitivă, spontană, orientată către rezultat.

Abilitati bune dе comunicare si dе lucru in echipa.

Persoana energica cu prezenta placuta.

Experiența pe un post similar nu este obligatorie.

Amabilitate și profesionalism în relația cu colegii.

Bune abilitați dе comunicare si planificare, seriozitate, punctualitate, responsabilitate.

Responsabilitati

 Identificarea celor mai bune canale de recrutare pentru posturile vacante și administrarea acestora;
 Coordonarea și participarea activă în procesele de recrutare, selecție și retenție a personalului;
 Elaborarea și postarea anunțurilor de recrutare;
 Selectarea candidaților potriviți din rândul aplicanților, contactarea lor și planificarea lor la interviu;
 Susținerea interviurilor de preselecție/selecție a candidaților;
 Informarea candidaților cu privire la statusul lor în procesul de recrutare;
 Sustinerea trainingurilor candidatilor selectati;
 Realizarea unor rapoarte lunare către management cu privire la activitățile desfășurate.
 Dorinta de promovare;

Vacante, teambuildinguri de 6 ori pe an, 3 in Europa si 3 in Romania, alaturi de cei mai buni colegi.

199240159_338872744322881_4751651349303189229_n119676838_3538096062891383_4726200692348778156_n

119753997_3264080716979771_6496427230092143668_n

209914167_348848796658609_8536883151422319499_n