Spoken languages

English, French

Job Address(es)

This job is inactive, but you can still send your resume to the company

Incepand din anul, compania noastra produce componente pentru marochinarie si incaltaminte. De-a lungul timpului, am imbinat traditia cu inovatia, arta artizanala cu tehnologia, am crescut si ne-am perfectionat in continuu, avand un singur scop: sa oferim clientilor nostri produse care sa ii surprinda si sa ii incante.

Responsabilitati:

  • Identificarea si administarea canalelor de recrutare potrivite pentru posturile vacante;
  • Conceperea si postarea anunturile de recrutare ;
  • Selectarea, contactarea, participarea activa in selectia, evaluarea si propunerea pentru angajare a candidatilor;
  • Administrarea si asigurarea bazei de date a candidatilor;
  • Informarea candidatii cu privire la rezultatul procesului de selectie;
  • Monitorizarea pietei locale a muncii.

Cerinte:

  • Absolvent studii superioare specializate (psihologie/ socio-umane/ studii economice);
  • MS Office (Word, Excel) – nivel mediu;
  • Limbi straine: engleza - nivel mediu si/ sau franceza – nivel mediu;
  • Abilitati foarte bune de organizare, comunicare, prezentare si relationare cu oamenii;
  • Abilitati de sinteza si analiza; atentie la detalii;
  • Capacitatea de a urmari si solutiona mai multe proiecte de recrutare/selectie in paralel;
  • Bune abilitati de gestionare eficienta a timpului si a prioritatilor;
  • Buna abilitate de lucru in echipa.

Oferta:

  • Pachet salarial atractiv;
  • Oportunitati foarte bune de evolutie pentru o persoana cu aspiratii de dezvoltare profesionala.