Job details

INACTIVE AD: The employer is not currently actively recruiting for this position, but you can apply for the ad.

Sortator produse

Responsive Employer
Career level
Entry (0-2 years), Middle (2-5 years)
Employment type
Full time
Spoken languages
Romanian - Medium
Address
Number of vacancies
1

     Societatea FARMACOM DISTRIBUTIE SRL din Brasov, care activeaza in domeniul distributiei de medicamente, angajeaza Asistent farmacie pentru Depozitul din Brasov.

     Responsabilitati:

  • Respecta Regulile de Buna Practica de Distributie
  • Participa la aprovizionarea si la efectuarea receptiei produselor conform procedurilor in vigoare
  • Se asigura ca nu exista neconcordante intre stocul scriptic si cel faptic, prin efectuarea de verificari, ori de cate ori considera ca este necesar
  • Colecteaza facturile emise de operatorii de vanzari conform procedurilor in vigoare, verifica colectarea facturilor emise catre clienti
  • Participa la efectuarea de retururi de la clienti, retrageri de produse
  • Verifica produsele din punct de vedere cantitativ si calitativ (serie lot, data expirarii)
  • Indeplineste orice alte sarcini care ii sunt solicitate de superiorii ierarhici care nu contravin Regulilor de Buna Practica de distributie

     Cerinte:

  • Studii medii
  • Foarte bune abilitati de comunicare
  • Seriozitate
  • Cunostinte de operare PC

      Oferta

  • Salariul fix
  • Program de lucru de 8 ore/zi, luni - vineri
  • Tichete de masa
  • Prime de sarbatori