Job details

Sofer distribuitor cat B- in industria farma

Career level
No experience, Entry (0-2 years)
Employment type
Full time
Number of vacancies
2

Alege un LOC DE MUNCĂ SIGUR, într-o echipă tânără și un mediu de lucru plăcut. Adecco Resurse Umane recrutează Șofer distribuitor în industria farmaceuticelor în TG. MUREȘ, pentru unul dintre clienții săi.

Atribuții:

  • Distribuția de marfă către clienții companiei, conform rutelor de livrare stabilite;
  • Descărcarea, transportarea, predarea de marfă și documentele aferente acesteia către clienți;
  • Încasarea contravalorii facturilor, atunci când este cazul;
  • Încărcarea și descărcarea mărfii din depozit și din autovehicul;
  • Respectarea legislației în vigoare.

Abilități și calificări:

  • Permis de conducere categoria B;
  • Bune abilități de comunicare și analiză ;
  • Experiența în domeniu constituie avantaj;
  • Orientare spre clienți;
  • Studii medii absolvite (liceu sau școală profesională).

Beneficii:

  • salariu atractiv;
  • tichete de masa de 15 Ron/zi;
  • bonusuri de performanță;
  • program de lucru de luni până vineri.