Sofer de camion pentru transport international

This job is inactive, but you can still send your resume to the company

Candidatul ideal:

Ca sofer international veti efectua transport de materiale reciclabile in Europa. Veti fi responsabil pentru aceste materiale precum si de livrarea lor catre clienti .

Descrierea jobului:

Cerințe:

- Experienta de min. 1 an in conducerea autovehiculelor de 40 t

- Atestat sofer profesionist transport marfa [C, E];

- Respectarea si cunoasterea timpilor legali de lucru;

- Aviz medical si psihologic valabil;

- Cazier judiciar si auto;

- Disponibilitate de lucru in Europa pentru perioade de timp intreaptamani ;

Oferim:

- Contract de munca in Rep. Slovaca

- Program de lucru legal, cu respectarea timpilor de odihna si conducere;

- Pachet salarial atractiv, cu plata, intotdeauna, la timp;

- Program de lucru: 6 sapt lucrate cuaptamani libere, 9 sapt lucrate cu 3 saptamani libere sau 12 sapt lucrate cu 4 saptamani libere

- Asigurare medicala internationala

- Bonusuri in functie de realizari

Facilitati la baza

-Internet WiFi

-Toalete+dusuri

-Masini de spalat+uscatoare

-Bucatarie

-Transport supermarket