Job details

INACTIVE AD: The employer is not currently actively recruiting for this position, but you can apply for the ad.
4.4

Secretara/secretar

Career level
Middle (2-5 years), Senior (5-10 years), Entry (0-2 years), Executive (>10 years)
Employment type
Full time
Spoken languages
English - Medium
Number of vacancies
1

Responsabilitati:

Citeste si directioneaza mesajele sosite prin posta electronica pe adresa de companie;
Organizeaza si sistematizeaza dosarul de corespondenta sau alte sisteme specifice de arhivare;
Raspunde la telefon si directioneaza apelurile telefonice.
Este responsabil de expedierea corespondentei prin companiile cu care firma lucreaza si de primirea acesteia si directionarea catre departamentele destinatare;
Conduce partenerii de business sau vizitatorii catre departamentele sau persoanele de contact corespunzatoare;
Organizeaza si coordoneaza detaliile legate de rezervari si calatorii de business pentru echipa de top management;
Realizeaza copii ale documentelor de business sau altor materiale la solicitarea colegilor din alte departamente;
Se ocupa de organizarea logisticii pentru diferite evenimente;
Comunica profesionist si diplomat cu membrii interni ai companiei si cu partenerii de business.

Competente/abilitati:
Planificare si organizare;
Abilitati dezvoltate de comunicare si relationare;
Calm, tact, diplomatie.

Cerintele postului:

Studii medii (studiile superioare reprezinta un avantaj);
Experienta pe o pozitie de suport administrativ (receptionera, secretara, asistent manager);
Operare MS Office  (Word, Excel)-nivel mediu ;
Limba engleza – nivel mediu.

Oferta:

Va oferim un loc de munca atractiv si dinamic intr-o companie cu o traditie de peste 100 ani , lider pe piata bauturilor, salariu motivant, tichete de masa, tichete cadou, decontare transport, pachete cu produse ale companiei.

Stabilitate profesionala, oportunitati de dezvoltare a carierei.

Daca sunteti interesat(a) sa ne fiti coleg(a) va invitam sa aplicati prin intermediul acestui portal de joburi.

Multumim pentru interesul dvs. !!

Stimate candidat,

Prin faptul ca ne trimiteti CV-ul dvs. ne confirmati faptul ca sunteti de acord ca datele incluse in acest document, sa fie prelucrate de departamentul de Resurse Umane al companiei ZAREA SA in scopul bunei derulari a procesului de selectie a candidatilor pentru pozitiile publicate pe acest site.
ZAREA SA isi asuma raspunderea pentru protectia deplina a datelor dvs. personale si se obliga sa nu transmita aceste date unei terte parti fara acordul dvs.

  • Online interview
  • In cate zile sunteti disponibil(a) pentru a incepe noul job?
  • Care este salariul minim net pe care il solicitati?
  • In ce sector/zona locuiti in Bucuresti? Multumesc.