Job details

INACTIVE AD: The employer is not currently actively recruiting for this position, but you can apply for the ad.

Strungar / Operator strung CNC

Career level
Entry (0-2 years), Middle (2-5 years)
Employment type
Full time
Number of vacancies
1

Descrierea postului:

    • Operarea mașinilor CNC

    • Prelucrarea pieselor mecanice conform desenelor tehnice

    • Intreținerea și menținerea parametrilor optimi de funcționare a mașinilor de prelucrare

Cerinţe:

      • Studii medii sau profesionale

      • Vechime in specialitate minim 5 ani

      • Cunoștiințe de desen tehnic

      • Cunoștiințe de programare manuală strung CNC

        • Operativitate, promptitudine, responsabilitate și seriozitate

        • Persoană curată și organizată, capabilă să lucreze în echipă

        Oferim:

          • Pachet salarial competitiv bazat pe competențele profesionale

          • Tichete de masă 20 lei/zi

          • Transport la locul de muncă (contravaloare abonament)

          • Alte bonusuri și beneficii, prime de sărbători

          • Spor de performanță anuală

          • Asigurare de viață și accidente

          • Integrare imediată

          • Cursuri de calificare și instruire la locul de muncă