Job details

Agent vanzari produse termotehnice

Career level
Middle (2-5 years), Entry (0-2 years), Senior (5-10 years), Executive (>10 years)
Employment type
Full time
Spoken languages
Romanian - Medium
Address
Number of vacancies
1

Prezentarea, promovarea si vanzarea  produselor Trivas Grup (instalatii termice-climatizare-gaze:  pompe de circulatie, vase expansiune, boilere, radiatoare, tevi si fitinguri, robinete, termostate, regulatoare si detectoare gaz, racorduri gaz, instanturi gaz, protectoare, stabilizatoare curent electric, panouri solare, panouri fotovoltaice, aer conditonat, centrale electrice etc.)

Responsabilitati:
- administreaza si dezvolta portofoliul de clienti din judetele arondate, limitrofe resedintei reprezentantului zonal;
- prezinta, promoveaza si vinde produsele Trivas Grup, in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei.

Judete arondate: AG, DB, VL, GJ, MH, DJ, OT, TR, GR.

Cerinte:
- experienta in vanzari;
- abilitati de comunicare, negociere si relationare;
- capacitate rapida de decizie;
- personalitate energica, eficienta, amabila;
- cunoasterea pachetului MS Office;
- permis de conducere categoria B, experienta - minimum 2 ani, fara incidente;
- minimum - studii medii finalizate (studiile superioare reprezinta un avantaj), fara cazier;
- cunostinte tehnice in domeniul instalatiilor termice/climatizare ( reprezinta un avantaj);
- domiciliul - in unul dintre orasele resedinta de judet din arealul alocat;

- disponibilitate pentru deplasari in zona arondata.

Oferta (bonusuri, beneficii):
- oportunitatea de a lucra intr-o companie recunoscuta, ce ofera produse de calitate superioara, sub brand-urile proprii (CONTER, WESTECH, CALORE, EAP, PRO-GREEN etc), promovate de peste 15 ani in piata romaneasca;
- pachet salarial atractiv (salariu fix + comision vanzari) , prime anuale;
- laptop, smartphone, masina serviciu, diurna (conform legislatiei in vigoare);

-asigurare medicala MEDICOVER (dupa 1 an de activitate in cadrul firmei).