Job details

Reprezentant Vanzari SIBIU

Responsive Employer
Career level
Middle (2-5 years)
Employment type
Full time
Address
Number of vacancies
1

Estel SVX Group“ SRL - Distribuitor oficial in România al Companiei “Unicosmetic» SRL, producător de produse cosmetice profesionale pentru păr, marca ESTEL Professional.
Companie cu renume mondial, cu un concept inovator și abordare remarcabilă.
ESTEL Professional oferă o gamă completă de produse profesionale de vopsire si îngrijire a părului.

Angajam in SIBIU

Descrierea postului:

  • Promovarea și vânzarea produselor companiei
  • Stabilirea și menținerea unei relații profesionale cu clienții (hair stylisti, saloane de infrumusetare)
  • Atingerea obiectivelor lunare de vânzări, discutate si stabilite cu managerul direct
  • Identificarea oportunităților de dezvoltare și promovare a produselor companiei
  • Monitorizarea concurenței, analiza pieții in domeniu

Profil candidat:

  • Minim 1-2 ani de experienta în domeniul produselor cosmetice profesionale va constitui un avantaj
  • Persoană focusată pe rezultate și performanță
  • Bune abilități de comunicare și negociere
  • Pasiune pentru atingerea obiectivelor intr-un mediu competitiv
  • Permis de conducere.

Ce oferim:

  • Oportunitatea de a lucra intr-un domeniu frumos și in cadrul unei echipe tinere și dinamice
  • Placerea de a fi in lumea beauty- lucram cu saloanele de infrumusetare
  • Salariu motivant
  • Reduceri la produsele si serviciile companiei
  • Training inițial și periodic, coaching

Daca îți place domeniul produselor de infrumusețare și îți doresti o cariera în vânzări, așteptam să expediezi CV-ul cu poză
Doar candidații selectați vor fi contactați pentru interviu.