Job details

Reprezentant vanzari

Looking for Premium Talent
Career level
Entry (0-2 years), Middle (2-5 years), Senior (5-10 years)
Employment type
Full time
Spoken languages
Romanian - Native , Spanish - Advanced
* all languages are compulsory
Hiring candidates willing to relocate
Yes
Monthly net salary
900 - 1800 €
Number of vacancies
10

Angajam Manageri Suport Clienți vorbitori conversaționali de limba  Spaniola, la sediul din Chișinău, Republica Moldova

Cerințe:
- cunoștințe operare PC;
- abilitatea de a lucra în echipă;
- bună organizare;
- atenție la detalii;
- abilități de comunicare eficiente;
- dorința de dezvoltare personală si ascensiune în carieră;

Responsabilități:

Asigurarea suportului clienților companiei;
Creșterea bazei de date a clienților.

De ce Extend Suport  pentru că:

- Ai posibilitatea de dezvoltare și creșterea profesională într-o companie in plină ascensiune;
- Ai parte de training achitat;
- Ai mentori de top la nivel național si internațional cu experiență de zeci de ani in industria financiară
- Lucrezi într-un birou nou, modern și confortabil;
- Faci parte dintr-o echipă prietenoasă, tânără și sociabilă;
- Să lucrezi în centrul Chișinăului
- Ai șanse de promovare în baza rezultatelor tale, mereu avem nevoie de lideri noi!

Beneficii:
- Angajare oficială și bonusuri de performanță ;
- Salariu atractiv de la 900 Euro Net;
- Pachet social complet;
- Program full- time;