Job details

Reprezentant vanzari

This job is no longer active, check out similar jobs.
Career level
Entry (0-2 years), Middle (2-5 years), Senior (5-10 years)
Employment type
Full time
Hiring candidates willing to relocate
Yes
Number of vacancies
4

       Cerinte

Permis de conducere;

Experienta in vanzari din domeniul instalatiilor sanitare, constructii,  canalizari sau industrii conexe;

Cunostinte operare Pachet Office,

Foarte buna capacitate de planificare, organizare si sinteza;

Frecventa pentru deplasari;

Disponibilitate de deplasare in teritoriu de pana la 80%  din timp; ( dorim sa acoperim zona de vest-centru a tarii)

Capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii;

Spirit de initiativa si integritate;

      Responsabilitati principale:

Promoveaza, oferteaza si vinde produsele din portofoliu;
Identifica oportunitatile de pe piata in scopul atragerii de clienti noi;

Mentine si dezvolta relatia cu clientii deja existenti;
Acorda asistenta tehnica si comerciala clientilor si potentialilor clienti;

Monitorizarea concurentei;

       Beneficii:

Pachet salarial atractiv;

Tichete de masa;

Sistem de bonusare in functie de indicatorii de performanta;

Avantajul de a lucra intr-o echipa tanara si ambitioasa, aflata in continua expansiune;

Laptop, telefon, masina de serviciu.