Career level

Entry (0-2 years), Middle (2-5 years), Senior (5-10 years)

Spoken languages

English

Job Address(es)

I recruit candidates willing to relocate

Yes

This job is inactive, but you can still send your resume to the company

Medicover isi extinde echipa cu un Reprezentant Medical pentru zona Galati! Daca ti se potrivesc cele detaliate mai jos, te invitam cu drag la o discutie!

Responsabilitati:

  • Faciliteaza si asigura promovarea serviciilor medicale oferite de Clinicile Medicover Galati in reteaua profesionistilor in domeniul medical;
  • Construieste relatia cu membrii comunitatii medicale, identificand proactiv potentialii colaboratori cu Medicover si dezvoltand parteneriate pe termen lung;
  • Monitorizeaza evolutia pietei serviciilor medicale si asigura pozitionarea eficienta a ofertei companiei;
  • Negociaza conditiile de colaborare;
  • Gestioneaza portofoliul curent de colaboratori; Intocmeste rapoarte referitoare la activitatea colaboratorilor din zona arondata;
  • Este responsabil(a) de indeplinirea obiectivelor lunare de promovare si vanzare;
  • Ofera suport in ceea ce priveste organizarea si promovarea evenimentelor medicale organizate de Medicover.

Ce asteptari avem de la tine:

  • Experienta minim 3 an experienta de lucru anterioara pe o pozitie similara
  • Foarte bune abilitati de negociere si vanzare;
  • Foarte bune abilitati de lucru in echipa si “networking”;
  • Bune abilitati de planificare si organizare a activitatii;
  • Studiile in domeniul medical (Facultatea de Medicina/Farmacie) sau marketing pot constitui avantaj;
  • Cunostinte de limba engleza – nivel mediu.

Ce iti oferim:

  • Posibilitatea de a construi si dezvolta o cariera pe termen lung intr-o companie de traditie pe piata serviciilor medicale din Romania;
  • Oportunitatea de a desfasura activitatea la standarde internationale impreuna cu o echipa de profesionisti;
  • Programe de training (in functie de pozitie/specialitate);
  • Program de lucru flexibil;
  • Pachet complex de beneficii medicale.