Job details

Reprezentant Medical Farma BV-Determinat 2 ani

Looking for Premium Talent
Career level
Entry (0-2 years), Middle (2-5 years)
Employment type
Full time
Address
Number of vacancies
1

Candidatul ideal

Dacă ai cochetat până în prezent cu domeniul farma, iar abilitățile tale de comunicare te ajută să să înțelegi nevoile clienților și să găsești tehnicile perfecte de negociere, ți-am păstrat un post de reprezentant medical farmacii la Secom.

De ce avem nevoie de la tine:
Să fi absolvit o facultate de Medicină / Farmacie / Chimie – Biologie;
Să ai abilități excelente de relaționare, comunicare și negociere – verbale, în scris sau cum cere fiecare situație în parte;
Să înțelegi nevoile clienților și să dai dovadă de capacitate de convingere, perseverență și foarte bună organizare;
Să știi cum să prezinți, promovezi și vinzi produsele companiei;
Să ai experiență în vânzări de minim 3 ani – cea din domeniul farma ne poate convinge să te chemăm mai repede la interviu;
Să deții permis auto categoria B.

Descrierea jobului

Te vei ocupa de:
Promovarea imaginii și produselor companiei către farmaciști și alte categorii de specialiști din zona geografică alocată;
Atingerea obiectivelor stabilite, prin realizarea numărului de întâlniri propuse și, de ce nu, depășirea acestora;
Dezvoltarea strategiilor de vânzare, cu ajutorul abilităților tale de persuasiune și prin activități specifice.

Cu ce te alegi:
Un mediu de lucru dinamic, care te provoacă să-ți îmbunătățești constant cunoștințele și stilul de lucru;
Un salariu motivant, care vine la pachet cu alte beneficii – mașină, telefon mobil, tableta;
Training-uri de specialitate pentru dezvoltarea competențelor necesare postului.

Descrierea companiei

Secom® este compania romaneasca lider de autoritate in solutii de medicina integrativa care raspund nevoilor unui lifestyle sanatos al omului modern.

Spiritul Secom® este unul ambitios, de trendsetter (vizionar), educat si optimist, insa in acelasi timp accentueaza virtutile corectitudinii, ale responsabilitatii si ale devotamentului. Secom® este mai mult decat o companie sau o simpla afacere, este un loc in care te poti dezvolta profesional si uman.
Iti asiguram traininguri de specialitate, un mediu de lucru dinamic, profesionist, prietenos si provocator si oportunitati de crestere in cariera.

Pentru mai multe detalii, accesati .