referent credite - CJ, MM, SB si BV

referent credit

Career level

Middle (2-5 years), Senior (5-10 years), Executive (>10 years)

Spoken languages

English, Romanian

Job Address(es)

Cluj-Napoca; Brașov; Sibiu; Oradea; Baia Mare

Also hiring from

Cluj-Napoca, Brașov, Sibiu, Oradea, Baia Mare

ANGAJAM - Referent vanzari credite - pe locatiile CLUJ, SIBIU, BRASOV si BAIA MARE

Cerinte:

- studii superioare, de preferinta studii economice;

- initiativa;

- orientare catre atingerea obiectivelor;

- orientare spre performanta si stabilitate la locul de munca;

- organizare;

- spirit de echipa;

- abilitatea de a se adapta la schimbari si dorinta de imbunatatire a peformantelor personale;

- aptitudini de comunicare in colectiv, in cadrul grupului,in relatiile cu clientii si colaboratorii;

- abilitati in cunoasterea utilizarii calculatorului, a programelor de tip Office si cunoasterea unei limbi straine cel putin la nivel mediu de conversatie.

Responsabilitati:

- promovarea produselor grupului in piata,

- identificarea, contactarea si consilierea clientiilor,

- intocmirea rapoartelor de vanzari si a dosarelor de credit,

- crearea, mentinerea si administrarea relatiei cu reteaua de clienti.

Beneficii

- pachet salarial motivant,

- tichete de masa,

- telefon mobil,