Job details

INACTIVE AD: The employer is not currently actively recruiting for this position, but you can apply for the ad.

Recrutor Supermarket

Responsive Employer
Career level
Middle (2-5 years)
Employment type
Full time
Spoken languages
English - Medium
* all languages are compulsory
Address
Monthly net salary
600 - 750 €
Number of vacancies
1

CANDIDATUL IDEAL :

  • Experienta in domeniu minim 2 ani
  • Capacitatea pentru indeplinerea de multi task-uri
  • Bune abilitati de comunicare,organizare si planificare
  • Cunostinte PC,MS OFFICE - Obligatoriu
  • Permis de conducere
  • Disponibilitate de deplasari scurte

RESPONSABILITATI (sarcinile de serviciu):

  • Identificarea si administrarea mai multor canale de recrutare si promovarea anunturilor ;
  • Conceperea anunturilor si gestionarea intregului proces de recrutare ;
  • Comunicarea cu responsabili departamentelor din companie pentru stabilirea structurii candidatului ideal pentru posturile vancante ;
  • Gestionarea organigramei de personal ;
  • Verificarea pontajului saptamanal / lunar ;
  • Monitorizarea posturilor vacante si a nivelului de salarizare existent in domeniul de activitate al companiei ;
  • Suport echipei de manageri din magazine si head office la efectuarea lunară a exportului de pontaj , să verifice informațiile ce apar în rapoartele lunare , să semnaleze erorile , informațiile incomplete sau lipsa acestora și să se asigure că magazinele operează corecțiile ce se impun ;

BENEFICII :

  • Pachet salarial motivant si sitem de bonusare
  • Bonuri de masa de 20 ron/zi
  • Mediu de lucru placut si dinamic in cadrul unui colectiv tanar
  • Posibilitate de avanzare

DESPRE NOI :

    • BEST MARKET este o retea de magazine de tip supermarket cu puncte de lucru atat in Bucuresti cat si in Dambovita .
    • In prezent activam sub brandul BEST MARKET in 14 locatii si un depozit Logistic . In Bucuresti suntem prezenti in 5 locatii si in Dambovita in 10 locatii : Targoviste , Moreni , Baleni , Titu, Racari , Lunguletu, Potlogi , Sotanga , Gura Ocnitei
    • Activam cu un numar de peste 300 angajati