Job details

RECEPTIONER SERVICE

Looking for Premium Talent
This job is no longer active, check out similar jobs.
Career level
Entry (0-2 years), Middle (2-5 years)
Employment type
Full time
Spoken languages
English - Medium
Address
Number of vacancies
2

CANDIDATUL IDEAL
Prezenta agreabila, abilitati de comunicare, corectitudine si fluenta in vorbire
Bun operator al calculatorului si al internetului
Experienta in domeniul electro IT sau security constituie avantaj
Capacitate de asimilare a cunostintelor referitoare la echipamentele noi aparute
Abilitati tehnice

RESPONSABILITATI
Preluarea apelurilor din partea clientilor
Inregistrarea si receptia produselor trimise in service
Constatarea defectelor si completarea fisei de service
Rezolvarea micilor defecte/probleme tehnice
Comunicarea cu furnizorii si producatorii
Actualizarea registrului de service

BENEFICII
Pachet salarial atractiv
Conditii de munca foarte bune, intr-un mediu placut si tanar
Oportunitatea de a lucra cu ultimele tehnologii din domeniu
Laptop, telefon si birou personal
Consultatiisi analize medicalegratuite la clinica privata
Acces gratuit la cursuri si seminarii de formare profesionale
Prime de Craciun si Paste
Discounturi pentru angajati
Fructe, apa, cafea "free at office"
Petreceri si teambuilding-uri

COMPANIA

Având o traditie de peste 10 ani de zile, Spy Shop este in prezent cel mai mare magazin online de echipamente si sisteme de securitate din Romania. Magazinul a fost lansat în anul 2008 și este administrat de compania SPYSHOP SRL, firma cu capital integral Românesc. In cateva cifre, Spy Shop inseamna pestede produse de securitate si supraveghere, peste 500 de branduri celebre, 30 de specialisti, sediu de business de peste 600 mreteade magazine dedicate exclusiv sistemelor de securitate, 5 modalitati de plata, stocuri proprii permanente, suport tehnic profund consultativ, peste 50 de certificari si premii obtinute de alungul timpului.