Job details

Quality Manager Call Center

Looking for Premium Talent
This job is no longer active, check out similar jobs.
Career level
Middle (2-5 years), Senior (5-10 years), Executive (>10 years)
Employment type
Full time
Address
Number of vacancies
1

Pentru clientul nostru companie de top ce activeaza in domeniul editarii cartilor in forma tiparita si format electronic, prezenta pe piata de peste 20 de ani, angajam in vederea extinderii activitatii Quality Manager Call Center.

Se asigura:  mediu de lucru corect, programe de pregatire, suport pentru integrare in organizatie, mentorat, plan de salarizare, compensatii si beneficii.

Cerintele de baza ale postului:

  1. Studii superioare finalizate.

  2. Experienta de minim 2 ani pe o pozitie similara.

  3. Competente in coordonarea echipei.

  4. Competente in Ms Office la nivel mediu.

Profilul candidatului ideal:

  1. Capacitatea de Abordare sistemica si organizata a activitatilor.

  2. Autonomie persoanala, in sensul de a-si duce obiectivele la bun sfarsit fara interventia sefilor directi.

  3. Capacitatea de a conduce si coordona eforturile echipei in vederea atingerii obiectivelor.

  4. Adaptabil situatiilor si contextelor.

  5. Motivator pentru cei din jur.

Descrierea responsabilitatilor cheie:

  1. Realizarea obiectivelor departamentului Call Center.

  2. Asigurarea dezvoltarii personale si profesionale a oamenilor din departament.

  3. Gestioanrea relatiei cu superiorii ierarhici.

  4. Gestionarea relatiei cu celelalte departamente ale companiei.

  5. Participarea la:

  • Recrutarea si selectia personalului din departament,

  • Asigurarea desfasurarii programelor de pregatire si integrare organizationala asistata,

  • Revizuirea si implementarea sistemului de abordare si vanzare telefonica,

  • Revizuirea si implementarea sistemului de supervizare a activitatii de call center,

  • Revizuirea si implementarea sistemului de evaluare.

Sistem de salarizare, compensatii si beneficii

  1. Salariu fix + sistem de bonusare adaptat performantelor.

  2. Sistem de compensatii adaptat eforturilor.

  3. Sistem de beneficii adaptat pozitiei si rezultatelor.