Career level

Entry (0-2 years), Middle (2-5 years), Senior (5-10 years)

Job Address(es)

I recruit candidates willing to relocate

Yes

This job is inactive, but you can still send your resume to the company

IPTE Ro este o companie cu capital integral strain prezenta in Oradea incapand cu anul 2006.

Odata cu extinderea activitatii in noua hala din Oradea angajam in conditii avantajoase tehnicieni pentru realizarea echipamentelor de test in serie mica.

Descriere post:
- realizeaza cablarea dispozitivelor.
- realizeaza montarea diferitelor subansamble mecanice ale dispozitivului.

Cerinte:

 -Harnic,cu simt practic,dornic de a asimila cunostinte si tehnici de lucru noi

- Experienta in asamblari mecanice de complexitate joasa si medie constituie avantaj .
- Experienta in lucrul cu statia de lipit constituie avantaj.

Oferta (bonusuri, beneficii):

- Salariu motivant

- O masa calda pe zi
- Tichete de masa,
- Bonus de vacanta de 2 ori pe an,
- Bonus lunar de performanta
- Mediu de lucru optim, la mese de lucru
- Transport asigurat,
- Instruire la locul de munca