Job details

INACTIVE AD: The employer is not currently actively recruiting for this position, but you can apply for the ad.

Operator productie

Career level
No experience, Entry (0-2 years)
Employment type
Full time
Monthly net salary
400 - 800 €
Number of vacancies
1

Candidatul ideal

Cerinte:
- Liceu absolvit;
- Constituie avantaj - alte atestate si calificari profesionale;
- Experienta de cel putin 1 an intr-o unitate de productie;
- Seriozitate,punctualitate, dorinta de invatare;
- Atentie la detalii;
- Buna indemanare.

Descrierea jobului

Descriere job:
- Montator subansamble;
- Operatori masini (confectii metalice);
- Lacatusi (confectii metalice).

Beneficii:
- program de lucru:
- salariu atractiv
- tichete de masa

Descrierea companiei

Firma AK Production&Manufacturing SRL, cu sediul in Brasov, este filiala grupului ALKE in Romania cu actionariat, management si filosofie de afaceri 100% olandeze. Pentru Romania si pentru tarile vecine, este o companie cu departamente proprii de productie, vanzari si service, ce comercializeaza atat sisteme de incalzire cu infrarosu, cat si echipamente de crestere a pasarilor.