Job details

Operator introducere si validare date

Responsive Employer
This job is no longer active, check out similar jobs.
Career level
Entry (0-2 years)
Employment type
Full time
Address
Number of vacancies
1

Operator introducere si validare date - Departament subscriere asigurări auto în cadrul Direcției Asigurări Generale.

Profilul candidatului:

Ø  Absolvent de studii superioare;
Ø  Experiență în domeniul asigurărilor minim 1 an (de preferat);
Ø  Persoană organizată, serioasă, deschisă;
Ø  Gândire structurată, spirit de observație, atenție la detalii;
Ø  Abilități de comunicare;
Ø  Dexteritate în utilizarea calculatorului și a diverselor aplicații informatice specifice.

Responsabilități:

Ø  Procesarea contractelor de asigurare in sistemele informatice;
Ø  Utilizarea programelor informatice pentru procesarea diverselor solicitări din partea agenților sau colaboratorilor;
Ø  Operațiuni administrative specifice departamentului de subscriere asigurări auto.

Oferta:

  •  Bonuri de masă;
  • asigurare medical;
  • contract individual de munca perioada determinata de 2 ani