Job details

Operator facturare si contabilitate primara

Career level
No experience, Entry (0-2 years), Middle (2-5 years), Senior (5-10 years), Executive (>10 years)
Employment type
Full time
Address
Number of vacancies
1

DESCRIEREA POSTULUI

Emitere și încasare facturi la punctul de lucru
Gestionare facturi și solduri clienți
Gestionare stocuri de marfă
Gestiune rapoarte case fiscale
Gestiune rapoarte încasări POS
Registru de casă
Gestiune NIR
Procesare extrase de cont
Redactare și e liberare documente administrative
Înregistrare corespondență

Cerințe pentru angajare:

Cunoștințe solide PC (suita Microsoft, sistem de operare Windows/Mac)
Constituie un avantaj: cunoștințe soft de gestiune
Abilități adecvate postului: atenție, putere de concentrare, ambiție, perseverență, spirit de echipă

CARE SUNT BENEFICIILE

Salariu motivant
Prime anuale și de sărbători
Card pentru bonuri de masă
Contract perioada nedeterminata
Tehnică nouă
Echipa tanara de profesioniști este și un mediu prietenos

Sediul se află situată în centru orașului în zona 13 Septembrie intersectie cu Sebastian

ARENA INSTALATORILOR SRL este o companie care are ca obiect de activitate lucrările de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat și se ocupă de comercializarea și instalarea sistemelor de aer condiționat, încălzire și ventilație pentru locuințe și spații industriale, mentenanța periodică a acestora, asigurarea garanției echipamentelor distribuite.

Clientul căruia ne adresăm este o companie care își desfășoară activitatea în România și care activează în următoarele domenii: clienți finali, dezvoltatori imobiliari, comerț și industrie etc.

ARENA INSTALATORILOR SRL este lider pe piața din România care are ca obiect comercializarea echipamentelor de climatizare , incalzire , automatizari, hvac, incalzire in pardoseala etc.

Te așteptăm în echipa ARENA INSTALATORILOR SRL!

sediu arena