Job details

OPERATOR CNC pe Freza/Strung -3-5 axe

Looking for Premium Talent
Career level
Middle (2-5 years)
Employment type
Full time
Address
Monthly net salary
1000 - 1150 €
Number of vacancies
3

OP CNC

Cerinte:

  • Experienta pe Freza/ strung cu 3- 5 axe- Siemens sau programe asemanatoare
  • Cunostinte foarte bune de desen tehnic (obligatorii) -mecanica si / sau constructii sudate
  • Expereinta in operare
  • Programează pe masina constituie avantaj major
  • Disponibilitate program prelungit- cand e cazul și e nevoie sa se predea piesele
  • Disponibilitate: 2 schimburi:
  • De preferat studii finalizate la Universitatea- Construcții de Masini, sau Calitate sau TCM
  • Limba engleza- nivel mediu

Conditii:

  •  2 schimburi
  • Salariu- in functie de experienta intrelei net
  •  Orele suplimentare renumerate conform legislatiei
  • In viitor si tichete de masa

Responsabilitati:

Responsabil de executie piese conform desen tehnic

Urmarirea standardelor de calitate conform specificatiilor tehnice pentru piese serii mici spre medii-unicat din otel, aluminiu, inox- la tema

 Tel:

  • Online interview
  • Pe ce programe ati operat la alte masini CNC?