Job details

INACTIVE AD: The employer is not currently actively recruiting for this position, but you can apply for the ad.

OPERATOR CHIMIST pentru secţie de producţie

Responsive Employer
Career level
Entry (0-2 years), Middle (2-5 years)
Employment type
Full time
Address
Number of vacancies
1

Cerinţe şi abilităţi specifice:
• Absolvent de liceu, atestat profesional (calificare) de operator chimist / tehnician chimist
• Abilităţi de organizare şi gestionare a timpului de lucru, spirit de iniţiativă
• Abilităţi de comunicare şi lucru în echipă
• Capacitate de asimilare a cunoştinţelor specifice postului, seriozitate, flexibilitate, adaptabilitate
• Disponibilitate pentru lucru în schimburi
• Experienţa în domeniu poate constitui un avantaj

Responsabilităţi:

  • Realizarea etapelor de fabricație a substanțelor active pe echipamente specifice, în condiţii de randament maxim, cu respectarea Regulilor de Bună  Practică de fabricaţie, a procedurilor de operare şi instrucţiunilor de lucru specifice,
  • Cunoaşterea şi respectarea modului de exploatare a echipamentelor şi instalaţiilor specifice, cu respectarea parametrilor din specificaţiile tehnice,
  • Realizarea controlului în proces și înregistrarea operațiilor conform prevederilor procedurilor standard aplicabile.

Oferim:
• Angajare full time
• Oportunitatea dezvoltării carierei în cadrul unei firme de prestigiu
• Salariu motivant
• Training de specialitate

Cei interesaţi sunt rugaţi să trimită CV, pe adresa de e-mail:

Numai candidaţii selectaţi vor fi contactaţi
Asigurăm confidenţialitatea aplicaţiilor