Job details

Office Manager / Contabilitate primara

Career level
Middle (2-5 years)
Employment type
Full time
Spoken languages
English - Medium
Address
Number of vacancies
1

Candidatul Ideal-

 - Studii de specialitate in economie, contabilitate.
Cunoştinte Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, Outlook,CRM);

- Experienta pe un post similar de minim doi ani – minim contabilitate primara
- Cunostinte in domeniul administrativ sunt binevenite.
- Nivel mediu limba engleza.

Descrierea jobului-

Inregistrarea corecta si la zi a tuturor datelor de contabilitate primara si gestiune contabila: facturi de furnizori, facturi de clienti, avize de expeditie, Note inregistrare receptie, incasari si plati prin orice instrumente de incasare / plata, bonuri de consum, etc.;
- Pregatirea si transmiterea actelor contabile catre furnizorul extern de servicii contabile precum si a dosarelor personalului angajat.
- Verificarea facturilor de cheltuieli si furnizori pentru conformitate legala, scadentare plata, datele de identificare plata
- Tine evidenta instrumentelor de plata (bilete la ordin, cec-uri) emise catre furnizori sau primite de la clienti. Completeaza instrumente de plata si le aduce la verificat si semnat.
- Elaborarea, redactarea si urmarirea de rapoarte, analize specifice, documente si situatii solicitate de managementul companiei (avansuri platite sau incasate,facturi clienti neincasate ,facturi furnizori marfa si servicii neachitate, urmarire stocuri)
- Urmarire solduri furnizori / clienti;
- Tine evidenta la zi a contractelor si a actelor aditionale pentru furnizori si clienti

Aptitudini si abilitati:
Persoana integra, atenta, serioasa, energica, punctuala si responsabila
Initiativa, memorie vizuala buna, spirit organizatoric, profesionist.

Ce oferim:

  • Un mediu de lucru creativ, dinamic si prietenos;
  • Salariu fix atractiv in functie de competentele si experienta ta
  • Tichete de masa
  • Bonusuri din vanzarile directe;
  • Toate instrumentele de care ai nevoie in job-ul tau;
  • Program de lucru de la ora 08:30 la 17:00 ( cu 30 de minute pauza de masa)

         Punct de lucru : , Cladirea C35, Sector, Bucuresti

Descrierea companiei

Vision Clean-este o companie ce activeaza din anul, specializata in distributia echipamentelor si a materialelor ce sunt destinate efectuarii serviciilor de curatenie profesionala,acestea fiind cotate ca fiind nr. 1 in lume. Clientii nostri sunt companii ce presteaza servicii externalizate de curatenie sau companii ce au propriile departamente de curatenie (servicii interne).

Valorile noastre: respectarea promisiunilor facute tuturor partenerilor (clienti, furnizori, angajati), integritate, onestitate, profesionalism la standard ridicat.