Job details

Dulgher/fierar

Looking for Premium Talent
Career level
Entry (0-2 years), Middle (2-5 years)
Employment type
Full time
Address
Hiring candidates willing to relocate
Yes
Monthly net salary
2500 - 3000 €
Number of vacancies
3

Se cauta mai multi  dulgheri si fierari pentru o fabrica din Galway, pentru un proiect pe termen lung.

Beneficii:

  • Plata incepe de la 25 € pe ora (brut) si poate urca cu timpul daca exista dovada de seriozitate din partea candidatilor.
  • Se lucreaza de luni pana vineri, in intervalul orar 4:30 PM  – 1:30 AM (cu posibilitate a unor ore suplimentare si sambata, platite ca atare)
  • Angajatorul suporta costurile primei luni de cazare. Urmand ca ulterior acestea sa fie suportate de angajat.
  • Angajatorul va aranja si va plati costurile initiale de calatorie din tara de origine a angajatului in Galway dar si pana la locul de cazare.
  • Proiect pe termen lung intr- o singura locatie si cu program bine stabilit

Responsabilitati:

  • Lucrul cu scule de mana si scule electrice (masina de gaurit, fierastrau , nivela, ciocan rotopercutor etc)
  • Lucrari simple de dulgherie
  • legarea fierului si citirea planului

Abilități și calificări:

  • Abilitatea de a lucra intr-o echipa (experienta ca sef de echipa constituie un avantaj)
  • Abilitatea de a lucra cu scule de mana si scule electrice
  • Experienta de munca pe santier in Romania sau in strainatate
  • Un nivel de engleza conversational
  • abilitatea de a citi un plan
  • Permisul de conducere categoria B constituie un avantaj