Job details

INACTIVE AD: The employer is not currently actively recruiting for this position, but you can apply for the ad.

Montator mobila

Career level
Middle (2-5 years)
Employment type
Full time
Number of vacancies
3

Descrierea post

Cerinte:

Candidatul ideal :

  • Minim 1 an experientă
  • Studii medii
  • Cunoștințe de asamblare și montaj a mobilierului din PAL si MDF  și de operare a echipamentelor specifice
  • Cunoștinte de interpretare a proiectului de execuție
  • Permis de conducere categoria B constituie un avantaj
  • Persoană implicată, responsabilă, organizată și cu spirit de echipă

RESPONSABILITĂȚI:

  • Operează echipamentele și realizează produsele respectând instrucțiunile de lucru specifice
  • Execută operațiile de asamblare și montaj a produselor de mobilier
  • Întreține și menține în parametrii optimi de funcționare sculele, utilajele și echipamentele de lucru
  • Realizează planul zilnic stabilit de responsabilul de producție
  • Verifică calitatea produselor finite

OFERIM:

  • Salariu motivant
  • Bonus de performanță
  • Programe de instruire
  • Oportunităti de dezvoltare a carierei

  • Online interview
  • Care este vechimea pe un job similar?
  • Ce tip de mobilier ai montat inainte ?
  • cu ce tip de feronerie ai lucrat ?