Job details

MONTATOR MOBILIER DE BUCATARIE

Career level
Entry (0-2 years), Middle (2-5 years), Senior (5-10 years), Executive (>10 years)
Employment type
Full time
Address
Monthly net salary
600 - 1000 €
Number of vacancies
1

Candidatul ideal:

- Experiență anterioară de min. 2 ani în montaj mobilier (de preferat bucătării)
- Persoana organizata si atenta la detalii (se lucreaza cu produse de top- import Germania, corpurile fiind ansamblate)
- Persoana activă, ambițioasă, perseverentă

Descrierea jobului:

Montajul mobilierului la client – Respectarea precisa si completa a procedurilor standard de montaj specificate in schitele de montaj;

Revenirea / gestionarea remedierilor si solicitărilor de service primite din partea clientilor;
Efectuarea de măsurători ale spațiului înainte de lansarea comenzii de mobilier și oferirea de soluții dacă sunt probleme;
Recepția și descarcarea mărfii primite de la producător;
Pregătirea pentru livrare și livrarea (încărcarea – descărcarea) la client;

Alte responsabilități:
- Manevrarea in conditii de siguranta a vehiculelor companiei;
- Pastrarea si folosirea corecta si sigura a echipamentelor din dotare;
- Comunicarea foarte buna si respectuoasa cu clientii si colegii de echipa sau din alte departamente;
- Respectarea normelor de protectie a muncii;