Job details

Mecanic in SUA

Career level
Senior (5-10 years), Executive (>10 years)
Employment type
Full time
Spoken languages
English - Medium
Number of vacancies
6

Pentru locatia din SUA!

Candidatul ideal:

  • Studii medii cu calificare în domeniu
  • Experiența de muncă in domeniu de cel putin 12 ani
  • Cunoștinte bune de limbă engleză (nivel mediu)
  • Cunoștințe bune de utilizare PC (pot constitui un avantaj)
  • Capacitate de lucru în echipă
  • Disponibilitate de a lucra în schimb
  • Disponibilitate de relocare pentru cel putin 1 an în SUA

Responsabilitati:

  • Verificarea periodică a stării tehnice a mașinilor, utilajelor și instalațiilor
  • Desfășurarea activităților de întreținere si reparații a mașinilor, utilajelor și instalațiilor
  • Efectuarea lucrărilor de prelucrări prin așchiere, confecții metalice și montaj a instalațiilor și echipamentelor
  • Asigurarea ordinii și curățeniei în atelierele mecanice

Oferim:

  • Pachet salarial atractiv într-o companie multinațională
  • Inducție și instruire specifică
  • Asigurăm cazare