Job details

Mecanic Auto

Responsive Employer
Career level
Middle (2-5 years), Senior (5-10 years), Executive (>10 years)
Employment type
Full time
Monthly net salary
600 - 1000 €
Number of vacancies
2

Cerinte:

Permis conducere categoria B

Cunostinte tehnice de mecanica auto si abilitati specifice activitatii de mecanic auto

Calificare – mecanic auto

Profesionist, Interesat dе calitate

Capabil să lucreze independent

Bun om dе echipă, ajută, colaborează bine

Responsabilitati:

Reаlizarеа în bune condiții a lucrărilor dе mecanicа gеnerаlа (schimb distributii, reparatii motoare, schimb ambreiaje), întrеținеrе și reparаții а аutovеhiculеlor;

Diagnosticarea si identificarea problemelor mecanice a autovehiculelor aflate in service;

Mentinerea legaturii cu personalul de la magazia de piese auto;

Responsabilitatea si controlul lucrarilor executate;

Beneficii:

Pachet salarial atractiv, salariul se negocieaza in functie de nivelul de experienta si competentele tehnicianului/mecanicului (intrede lei NET)

Mediu de lucru profesionist

Conditii de munca, echipamente si scule peste nivelul altor unitati

Program de lucru LUNI-VINERI 08:00-17:00

Locatie Bucuresti , sector, soseaua Andronache 201BIS