Job details

This job is no longer active, check out similar jobs.
Career level
Middle (2-5 years), Senior (5-10 years)
Employment type
Full time
Spoken languages
Romanian - Beginner
* all languages are compulsory
Hiring candidates willing to relocate
Yes
Number of vacancies
4

AD GARAGE angajeaza pentru 2 persoane pentru postul de mecanic auto si 2 persoane pentru postul de electician auto

Atelierul este multimarca, dotat cu toate sculele si echipamentele necesare.
Locatia : Bucuresti, sector

5-10 minute de statia de metrou STRAULESTI.

Program zilnic de lucru : 09:00-18:00.

Intretinerea si repararea autovehiculelor (autoturisme si autoutilitare).

Candidatul ideal

  • Scoala profesionala sau liceu cu specializare mecanic/electrician auto.
  • Experiență minimă de 3 ani în domeniul auto, servicii și reparații auto
  • Cunoștințe despre tehnologia actuală din domeniul auto
  • Cunoștințe despre echipamentele actuale de diagnosticare și testare auto;
  • Abilități de organizare la locul de muncă;
  • Persoană dinamică axată pe performanță;
  • Permis auto categoria B (obligatoriu).

Descrierea jobului

  • Efectuează lucrări de reparații auto repartizate de către șeful de service;
  • Respectă tehnologia reparațiilor și condițiilor de calitate impuse de către normativele constructorului;
  • Se asigură de calitatea corespunzătoare a lucrărilor.
  • Își asumă responsabilitatea pentru operațiile efectuate
  • Respectă indicațiile tehnice și organizatorice primite de la șeful de service

Beneficii

- Cursuri de formare/ calificare, susținute de către mărci de prestigiu;
- Pachet salarial motivant, intre 500 si 1000 de euro net/ lună, în funcție de

performanțe.

- Bune conditii de lucru

- Program de lucru luni-vineri

Descrierea companiei

Credem in calitate. In seriozitate si transparenta. La AD Garage, vei primi diagnosticul corect pentru masina ta. Mecanicii nostri se specializeaza permanent pentru a face fata ultimelor tehonologii, pe orice tip de masina. Investim permanent in oameni, pentru ca vrem sa-ti oferim expertiza de top si consiliere de cea mai buna calitate, asa incat sa fii sigur ca autoturismul tau e pe maini bune.

Stim ca rezultatele conteaza. Echipamente si dotari de ultima generatie in service-uri, stocuri de piese optime disponibile in orice moment, atunci cand ai nevoie, un sistem logistic bine pus la punct care asigura livrari rapide oriunde in Romania, in cel mai scurt timp – toate acestea, dar mai ales oamenii din spatele lor, sunt garantia pe care ti-o aducem.

Suntem acolo unde esti tu! Cu 120 de service-uri in punctele cheie de pe harta Romaniei, suntem in drumul tau, oricare ar fi el. Retea europeana de service-uri auto multimarca, AD Garage activeaza la nivel international in peste 26 de tari, cu peste de unitati.

Dacă simți că ești unul dintre aceștia, așteptăm CV-ul tău.