Job details

Mecanic auto

Career level
Middle (2-5 years)
Employment type
Full time
Address
Monthly net salary
1000 - 1400 €
Number of vacancies
1

Cautam pasionati de domeniul auto, orientati spre clienti si care isi doresc sa se dezvolte profesional.

In schimb, oferim un mediu de lucru atractiv, sansa dezvoltarii profesionale si beneficii pe masura.

Beneficii:

  • Salariu motivant, proportional cu realizarile;
  • Zile de concediu platite;
  • Training la locul de munca.

Responsabilitati:

  • Executarea lucrarilor de mecanica conform comenzilor de atelier;
  • Respectarea tehnologiei reparatiilor si conditiile de calitate impuse de catre normativele constructorului;
  • Stabilirea necesarului de piese;
  • Completarea comenzii de reparatie conform operatiilor efectuate la autovehiculul aflat in reparatie si semnarea documentelor la finalizarea lor;
  • Efectuarea controlului final la terminarea reparatiei pentru a se asigura de calitatea lucrarilor efectuate;
  • Intretine curatenia la locul de munca.

Cerinte:

  • Calificare, atestat profesional sau diploma de mecanic auto;
  • Minimum 3 ani experienta pe un post similar - mecanic auto;
  • Abilitati de lucru in echipa;
  • Permis Auto – categoria B.

Locatie: 150 m statie de metrou Brancoveanu.