Job details

Marketing manager

Looking for Premium Talent
Career level
Middle (2-5 years)
Employment type
Full time
Monthly net salary
600 - 800 €
Number of vacancies
1

M&Co HR Services recrutează pentru unul dintre partenerii săi din domeniul mobiler: MARKETING MANAGER  pentru magazinul de prezentare din Tîrgu-Mureș:

Responsabilități

• Gestionează bugetul de marketing;

• Concepe strategii și planuri de marketing și media plan-ul;

• Planifică, organizează și supervizează activitățile specifice de marketing și comunicare;

• Creează campanii pentru promovarea produselor,;

• Creeaza materiale de marketing – online / offline;

• Elaborează rapoarte periodice privind activitatea de marketing desfășurată și propune măsuri de îmbunătățire;

• Analizează concurența și propune măsuri pentru optimizarea serviciilor;

• social media, de la crearea de conținut și grafică pentru postări;

Candidatul Ideal

• Minimum 3 ani de experiență pe o poziție similară;

• Cunoștințe avansate de limba română, în conversație și în scris;

• Cunoașterea limbii maghiare și engleze constituie avantaj;

• Cunoștințe în: analiză de piața, promovare imagine și produs, branding;

• Abilități foarte bune de comunicare.

Ce oferim:

• Un mediu de lucru plăcut, într-o activitate în continuă dezvoltare;

• Salariu competitiv;

• Program flexibil;

• Oportunitate pentru dezvoltare profesională.

Vă informăm că datele dumneavoastră vor fi prelucrate de către M&Co HR Services în scopul recrutării de personal, având ca scop angajarea candidaților care să corespundă abilităților profesionale stabilite. Termenul de păstrare al acestora este de 30 de ți să vă retrageți consimțământul prin transmiterea unui e-mail la adresa companiei oricând. Vă menționăm, că doar candidații selectați vor fi contactați. Mulțumim pentru înțelegere.