Job details

Manipulant marfa in industria Farma

Career level
No experience, Entry (0-2 years)
Employment type
Full time
Number of vacancies
1

Adecco Resurse Umane recrutează pentru unul din clienții săi, companie multinatională de prestigiu în domeniul farma, Manipulant marfă.

Cerințe post:

-minim 10 clase absolvite;

-atentie la detalii;

-experiență în domeniul gestiunii constituie un real avantaj;

-disponibilitate de a lucra doar în schimbul II.

Descrierea jobului

- recepționarea cantitativă și calitativă a produselor farmaceutice și parafarmaceutice conform documentelor însoțitoare ale mărfii;

- depozitarea medicamentelor în condițiile prevăzute de lege;

-executarea comenzilor conform proformei și respectarea întocmai a specificațiilor de pe aceasta;

- colectarea medicamentelor din diferite locații;

- verificarea colectării medicamentelor atât scriptic cât și faptic;

- împachetarea produselor, realizarea de paleți și înfolierea acestora;

- asigurarea ordinii și a curățeniei la locul de muncă;

- îndeplinirea oricăror atribuții specifice postului dispuse de conducerea compartimentului și a societății

- informarea șefilor ierarhici despre stadiul sarcinilor și/sau orice neregulă constatată;

Se ofera:

- Salariu avantajos;

-Tichete de masă;

- 50% discount într-unul din lanțurile de farmacii cunoscute;

- Decontare transport.