Job details

INACTIVE AD: The employer is not currently actively recruiting for this position, but you can apply for the ad.

LUCRATORI DEPOZIT

Career level
No experience, Entry (0-2 years), Middle (2-5 years)
Employment type
Full time
Monthly net salary
500 - 700 €
Number of vacancies
4

                                                ANGAJAM

AMBALATORI,

PIKERI,

GESTIONARI,

STIVUITORISTI

MANIPULANTI MARFA

Detaliile companiei:
Companie multinationala care a intrat recent pe piata romaneasca, fiind specializata in comercializarea produselor industriale precum scule de mana, pentru gradinarit, amenajari interioare, scule electrice, auto etc., angajeaza ambalatori/ pikeri, gestionari si manipulanti marfa pentru depozitul de la punctul de lucru din P3 Logistic Parks |Bucharest A1 (Chiajna), la km 13;

! Se ofera transport gratuit dus-intors de la Metrou Pacii/Autogara Militari;

Program:
- Luni-Vineri: de la 07:30 - 16:00 si 09:30 - 18:00; Weekend - Liber!

Responsabilitati:
Pikeri, Ambalatori:
-Strangerea si pregatirea comenzilor conform avizului;
-Scanarea comenzilor finalizate;
-Transportarea comenzilor finalizate in locatia indicata;
-Ambalarea si pregatirea comenzilor pentru livrare.

Manipulanti marfa:
- Incarcarea/descarcarea mărfurilor;
- Manipularea si aranjarea mărfurilor pe raft;

Pentru gestionari sarcinile si salariul se discuta la interviu.

Cerinte generale:
- Persoane organizate, responsabile
- Rabdare si atentie la detalii
- Forma fizica buna
- Experienta pe un post similar/meserii tehnice - constituie avantaj

Beneficii:
- contract de munca pe perioada nedeterminata;
- salariul motivant + bonus de performanta lunara pentru comenzile efectuate (cumulat pana la 3050 ron net/luna)
- pregatire sustinuta si suport intern pentru atingerea obiectivelor;

Oferim instruire la locul de munca, suport pentru crestere profesionala si oportunitati de promovare.
Te asteptam in echipa noastra !

*Compania noastra garanteaza confidentialitatea aplicarii pentru acest post;
*CV-urile candidatilor ce nu corespund la cerintele mentionate nu vor fi luate in considerare.

  • Online interview
  • 1. Care sunt asteptarile dvs salariale?
  • 2. In cat timp puteti incepe activitatea la noul job?