Job details

Lucrator comercial magazin

This job is no longer active, check out similar jobs.
Career level
Entry (0-2 years)
Employment type
Full time
Number of vacancies
1

Companie din domeniul zootehnico – veterinar, cu experienta de peste 15 ani in domeniu, in plina expansiune a retelei de magazine proprii, angajeaza pentru magazinul propriu din Targu - Mures,

REPREZENTANT COMERCIAL - MAGAZIN

Cerinte:
• minim studii medii (absolvent bacalaureat);
• experienta anterioara (comert) – minim 1 an;
• excelente abilitati de comunicare si relationare;
• orientare catre rezolvarea problemelor;
• proactivitate, atitutine pozitiva;
• cunostinte operare PC (Word, Excel), navigare internet;
• aplicatii contabilitate – constituie un avantaj.

Responsabilitatile postului:

• asigurarea unui nivel ridicat de customer service prin servirea amabila si rapida a clientilor;

• indrumarea clientilor interesati de produsele din portofoliul companiei;

• prezentarea, expunerea, aranjarea, promovarea și vânzarea produselor în conformitate cu standardele și politicile comerciale ale Companiei;

• receptionarea si gestionarea marfii;

• efectuarea operatiunilor legate de numerar: monetar, registru de casa, tiparirea rapoartelor zilnice etc.

Beneficii:

• Salariu atractiv si bonuri de masa;

• Spor de fidelitate de 10%, 20% sau 30% raportat la vechimea in societate;

• Prime periodice de Pasti, Craciun, 8 Martie;

• Suport din partea echipei tinere si dinamice.