Job details

INACTIVE AD: The employer is not currently actively recruiting for this position, but you can apply for the ad.

Lucrator comercial

Career level
No experience, Entry (0-2 years), Middle (2-5 years), Senior (5-10 years), Executive (>10 years)
Employment type
Full time
Number of vacancies
1

Fashion-ul este pasiunea ta? Iti doresti sa fii zilnic in trend si sa te pastrezi la curent cu ultimele tendinte din moda? Iti place sa impresionezi cu abilitatile tale de comunicare si relationare?Daca te regasesti in descrierea de mai sus sau vrei sa iti imbunatatesti abilitatile, iti venim in ajutor! Ne marim echipa din magazinele Avant Premiere din Dorobanti. Ce ne dorim de la noii membri ai echipei noastre?
Persoane energice si pozitive, cu spirit de echipa
Colegi dornici sa impartaseasca din viziunea lor pentru fashion
Persoane responsabile si deschise.
Daca te regasesti in cele de mai sus, vino in echipa noastra!
Responsabilitati/Beneficii
Sa asiguri disponibilitatea produselor la raft
Sa te asiguri ca fiecare client pleaca multumit din magazinul nostru
Sa prezinti clientilor ofertele actuale/ viitoare
Sa inveti sistemul de incasare
Sa inveti procedurile de incasare, receptie, distributie etc
Sa te asiguri ca ai actualizat toate preturile produselor pentru ca informatia transmisa sa fie corecta.
Iar noi iti oferim:
Tot suportul nostru
Pachet salarial motivant
Bonusuri in functie de performanta
Mediu de lucru placut
Perspective de evolutie in compania noastra.
Pentru detalii, sunati la numarul de telefon, sau lasati Cv ul dumneavoastră la adresa de mail .