Job details

INACTIVE AD: The employer is not currently actively recruiting for this position, but you can apply for the ad.

Laborant analize produse alimentare

Responsive Employer
Career level
Entry (0-2 years), Senior (5-10 years), Executive (>10 years)
Employment type
Full time
Number of vacancies
1

Candidatul ideal :

studii in domeniul chimiei alimentare ;cunostiinte PC;persoana dinamica , foarte bine organizata;bune abilitati numerice,capacitate de asumare a responsabilitatilor

Descrierea jobului :

executa determinari ale proprietatilor organoleptice,fizico-chimice si microbiologice conform specificatiilor tehnice pentru materiile prime,auxiliare si produse finitedestinate vanzarii, in laboratorul propriu;colaboreaza cu organele sanitar-veterinare in vederea aplicarii si respectarii normelor sanitar-veterinare privind asigurarea sigurantei salubritatii produselor de origine animala pe tot fluxul tehnologic

Beneficii:

Pachet salarial atractiv (salariu fix+tichete masa )

Posibilitatea dezvoltarii carierei in cadrul unei companii cu renume