Job details

Junior Recruiter

Looking for Premium Talent
Career level
Entry (0-2 years), Middle (2-5 years)
Employment type
Full time
Spoken languages
English - Advanced
Address
Number of vacancies
1

Candidatul ideal

Ne-ar placea sa ne cunoastem daca:

Esti absolvent de studii superioare;
Ai experiență de minim 1 an în domeniul resurselor umane (generalist/recrutare/payroll&admin);
Ai cunoştinţe de baza în domeniul resurselor umane si iti doresti sa te dezvolti in acest domeniu;

Ai cunostiinte privind tehnicile si instrumetele de recrutare

Ai cunostiinte de limba engleza nivel avansat

Ai cunostinte avansate de utilizare a pachetului MS Office

Ai capacitatea de a stabili usor relatii cu cei din jur;

Te intereseaza in mod real ca cei care intra in contact cu tine sa aiba o experienta placuta (angajati, candidati etc);
Spirit de inițiativă și atitudine proactivă;
Abilitati dе analiza, organizare si stabilire a prioritatilor.

Descrierea jobului

La inceput, ne-am dori sa:

Fii punctul de legatura intre angajatii nostri si furnizorul de servicii de payroll si admin;

Tii legatura cu echipa SSM si PSI si sa le furnizeazi datele necesare pentru instruirea la angajare;

Te ocupi de activitatea de onboarding a persoanelor nou angajate;

Te ocupi de exit interviews si centralizarea feedback-urilor angajatilor, propunand solutii de imbunatatire in cadrul companiei, daca este cazul;

Realizezi  diverse rapoarte specifice departamentului HR;

Fii project owner a tool-lui de angajati intern;

Sa gestionezi procesul de comunicare interna;

Dupa ce te acomodezi cu noul job, ne-ar placea sa te dezvolti, asa ca te vom implica in cat mai multe proiecte ale departamentului de resurse umane, cum ar fi:
• procesele de recrutare si selectie
• proiecte de HR interne;

Beneficii:

Mediu de lucru dinamic;
Posibilitati de dezvoltare profesionala;
Salariu motivant

Asigurare medicala privata

Bonus de recrutare