Job details

Interior designer/Arhitect de interior

Career level
Entry (0-2 years), Middle (2-5 years), Senior (5-10 years)
Employment type
Full time
Spoken languages
English - Advanced , Italian - Medium
Address
Number of vacancies
1

Candidatul ideal

  • Studii superioare tehnice finalizate
  • Experienta in proiectare
  • Cunoasterea programului autocad
  • Persoana cu gandire analitica, atenta la detalii
  • Persoana motivata, orientata catre performanta
  • Pasiune pentru vanzari si design
  • Experienta in design de mobilier

Descrierea jobului

  • Analiza si intelegerea proiectului de mobilare/amenajare/interior design
  • Realizarea masuratorilor în spatiu și transpunerea lor în autocad
  • Propunerea de amenajare cu mobilier a spatiului conform solutiilor de design discutate si a cerintelor clientilor
  • Realizarea ofertelor de pret
  • Lansarea de comenzi catre furnizori si urmarirea derularii acestora
  • Suport tehnic pentru echipa de vanzari.

Beneficii:

  • Salariu motivant
  • Training-uri de specialitate in tara si in Italia
  • Bonusuri in functie de performanta.